Хостинг провайдер «МАКСНЕТ» надає професійні послуги хостингу в Україні.
Ми надаємо якісний хостинг, використовуючи найсучасніші технології, за прийнятними цінами.

Наша мета

— відкривати нові можливості хостинг технологій, постійно вдосконалюючи рівень обслуговування абонентів..

website_hostingВ основі маркетингової політики компанії лежить принцип низьких цін і надійності послуг хостингу в Україні. Така стратегія дозволяє значно розширити коло користувачів платного хостингу, роблячи його доступним масовому споживачеві.

Хостинг-провайдер «МАКСНЕТ» - зарекомендував себе роками як надійний партнер. Взявши старт у 2002р., компанія невпинно працює над поліпшенням якості своїх послуг, доводячи партнерам, що довірити свої проекти в руки співробітників «МАКСНЕТ» - це запорука надійності і показник успішності!

Сайти наших клієнтів працюють без перебоїв і затримок завдяки тому, що ми розміщуємо їх на серверах з високим ступенем надійності і високою швидкістю доступу.

Переваги нашого хостингу

 • Власне обладнання

  Статус будь-якого хостинг оператора характеризується наявністю власного обладнання. Для забезпечення стабільної та безперебійної роботи сайтів клієнтів, «МАКСНЕТ» використовує власне обладнанням, яке розміщене в нашому сучасному Дата-Центрі в Україні в м.Харкові. А це означає, що вигоди від роботи з нами, в порівнянні з хостинг-провайдерами, що займаються так званим Реселлерством (оренда стороннього обладнання та посередницькі послуги), видно неозброєним оком.
 • Безперебійність роботи

  В організації безперебійної роботи системи хостингу використовується високопродуктивне сертифіковане обладнання відомих виробників, таких як Dell, HP, MikroTik, Supermicro, Cisco та ін. Наш Дата-Центр підключений до власних високошвидкісних каналах передачі даних, що забезпечує стабільність зв'язку і зручність в роботі з наданими послугами. Безперебійну роботу серверного обладнання забезпечують системи резервного електроживлення і додаткові канали зв'язку.
 • Зручність використання

  Клієнти компанії мають можливість зручного управління своїми налаштуваннями, завдяки системі управління ISP Manager. Служба підтримки компанії забезпечує допомогу клієнтам в цілодобовому режимі з мінімальними затримками у відповідях.
 • Широкий спектр послуг

  Постійно зростаючий спектр надаваних в Україні інтернет-послуг в області хостинг-рішень дозволить Вам з максимальною надійністю і якістю забезпечити роботу своїх проектів. На даний момент хостинг провайдер «МАКСНЕТ» надає послуги віртуального веб-хостингу в Україні та за її межами з підтримкою PHP, MySQL, CGI, SSI, .htaccess, реєстрації доменів, а також послуги віртуальних виділених серверів VPS / VDS.